Hero BG

Centrum Medyczno Rehabilitacyjne

Do państwa użytku oddajemy nowoczesny sprzęt oraz doświadczoną kadrę.

Nasi fizjoterapeuci Nasi lekarze

Nasi lekarze

Lek. Małgorzata Janosik Bryl
Lek. Edyta Marcinek Świąder
Lek. med. Magdalena Baran-Czosnyka
Lek. Paweł Cholewa
Lek. Med. Michał Cibor Neurochirurg
Prof. dr hab. n.med. Andrzej Maciejczak Neurochirurg
Lek. med. Piotr Barnaś Neurochirurg
Lek. med. Barbara Jagiełło-Bajer Neurochirurg
Lek. med. Bogdan Litwora Neurochirurg
Lek. med. Marcin Czternastek Neurochirurg
Lek. med. Paula Piątek Neurochirurg
Lek. med. Radosław Wojtas Ortopeda Traumatolog narządu ruchu
Lek. med. Michał Piotrowicz Ortopeda
Lek. med. Ewa Wojtas Gastroenterolog dziecięcy
Lek. med. Anna Łącka-Szczygieł Diagnostyka obrazowa USG
lek. med. Łucja Wróblewska – Piotrowicz Dermatolog Wenerolog
Lek. med. Rafał Kempa Psychiatra
Lek. med. Wojciech Praefort Anestezjolog Leczenie bólu przewlekłego
Mgr. inż. Monika Podos Dietetyk
Lek. med. Kinga Patuła Neurolog

Nasi fizjoterapeuci

Zapewniamy wpełni wyszkoloną i profesjonalną kadrę fizjoterapeuów, chirurgów i lekarzy dla państwa potrzeb

dr n. o zdr. Grzegorz Sobański Fizjoterapeuta, osteopata
mgr fizjoterapii Mariola Dąbrowska Fizjoterapeuta
mgr fizjoterapii Natalia Król Fizjoterapeuta
mgr fizjoterapii Wojciech Gaudyn Fizjoterapeuta
mgr fizjoterapii Łukasz Malisz Fizjoterapeuta
mgr fizjoterapii Piotr Hronowski Fizjoterapeuta
mgr fizjoterapii Bartosz Sikora Fizjoterapeuta
mgr fizjoterapii Krystian Mleczko Fizjoterapeuta
mgr fizjoterapii Kinga Pięciak Fizjoterapeuta
Sylwia Racibor Recepcjonistka
Godziny otwarcia
Poniedziałek
8:00 - 19:00
Wtorek
8:00 - 19:00
Środa
8:00 - 19:00
Czwartek
8:00 - 19:00
Piątek
8:00 - 19:00

Pierwsza wizyta? Zobacz jak się przygotować

Popularne pytania

Czy każdy fizjoterapeuta musi być po studiach ?

Wszyscy fizjoterapeuci pracujący w naszej placówce mają wyższe wykształcenie, uzyskany tytuł magistra fizjoterapii oraz są zarejestrowani w Krajowej Izbie Fizjoterapeutów.

Osteopatia – co to jest ?

Osteopatia to rozwijająca się gałąź medycyny manualnej, która ma na celu pobudzić organizm do regeneracji oraz przywrócić ruchomość tkanek.

Metoda ta wykorzystuje wiedzę z zakresu anatomii, fizjologii, biomechaniki, neurologii itp. Osteopatą może zostać wyłącznie fizjoterapeuta lub lekarz.

Co należy zabrać na wizytę u lekarza ?

W trakcie wizyty warto mieć pełną dokumentację medyczną (jeżeli taka jest), dotyczącą problemu, z którym zgłasza się pacjent.

Wyjątek stanowi wizyta u lekarza neurochirurga, w trakcie której KONIECZNE JEST posiadanie badania obrazowego – MRI (rezonans magnetyczny) lub TK (tomografia komputerowa).

Jak długo trwa pierwsza wizyta ?

W zależności od rodzaju, skali problemu oraz metod zastosowanych w naszym gabinecie pierwsza wizyta trwa od 1,5 – 2 godzin. W jej trakcie pacjent uzyskuje wstępną diagnozę, terapię oraz otrzymuje instruktarz ćwiczeń do wykonania w domu.

Centrum Medyczno Rebilitacyjne

Sprawdź jak wygląda nasz klinika i w jaki sposób pracujemy.

Uruchom film Zobacz film o naszym centrum Film promujący rehamedica
Sebastian Fronczak
Sebastian Fronczak
2024-01-25
Bardzo dziękuję dr Wojtasowi za wyprowadzenie z kontuzji stawu skokowego, zdecydowanie polecam współpracę.
Marek Święch
Marek Święch
2023-12-06
Polecam Pana doktora Litworę. Neurochirurg z powołania. Operacja przeszła pomyślnie w stu procentach. Podejście do pacjenta profesjonalne, wzorowe.
Piotr Morton
Piotr Morton
2023-12-04
Byłem parę miesięcy temu i bardzo polecam. Wcześniej byłem w państwowych placówkach rehabilitacji i stwierdzam, że rehabilitacja tam, a tutaj to niebo, a ziemia. W rehamedice przede wszystkim ważna jest wizyta z fizjoterapeutą. Zawsze jest to indywidualna sprawa, która trwa 30-40 minut. Na NFZ jest to co zlecił lekarz, czyli tak naprawdę nie ma diagnozy problemu i jego rozwiązania. Ćwiczenia są wydrukowane i pokazywane w przystępnej formie. Bardzo polecam, bo już dwukrotnie przejechałem się rehabilitacją na NFZ.
Alicja D
Alicja D
2023-11-23
Polecam ! P. Doktor Litwora pełen profesjonalizm. Dawno nie spotkałam się tak sympatyczną osobą która wytłumaczyła wszystko . Podejście do pacjenta najwyższy profesjonalizm, wizyta nie trwała 5 min jak u większości lekarzy . Warto było czekać. Serdecznie polecam.
Jakub Flis
Jakub Flis
2023-10-03
Topowa placówka rehabilitacyjna!!! Miałem wizytę u Pana Krystiana który fachowo mi pomógł z moim bólem pleców. A na sali ćwiczeń pani Roksana świetnie wytłumaczyła mi ćwiczenia oraz moje błędne nawyki . Już po pierwszej wizycie czuję znaczną poprawę dziękuję polecam serdecznie!
Aneta
Aneta
2023-10-02
Polecam serdecznie centrum RehaMedica w Tarnowie jako profesjonalne i idealne miejsce do dojścia do siebie po operacji czy urazie. Cały personel, wraz z dowodzącym dr Sobańskim, bardzo kompetentny i uprzejmy, zaangażowany w swoją pracę. W szczególności polecam Pana Krystiana, fizjoterapeutę do którego trafiłam w ramach terapii po operacji kolana. Jest niezwykle kompetentnym i profesjonalnym rehabilitantem od zadań specjalnych. Moje kolano źle się goiło ale wystarczyło kilka wizyt u Pana Krystiana i zaczęło działać jak nowe. Bardzo miły i cierpliwy człowiek, wszystko na spokojnie wytłumaczy no i działa cuda. Polecam polecam polecam! :)
Wioletta Słowiańska
Wioletta Słowiańska
2023-09-19
Dziękuję za pomoc,pan doktor Michał Piotrowicz człowiek z ogromnym sercem,profesjonalista dokładnie wszystko tłumaczy, jeszcze raz bardzo dziękuję 🤗🤗🤗
Edith S
Edith S
2023-08-28
Bardzo polecam przychodnię Reha Medica, szybkie terminy wizyt ,miła obsługa . Pan Dr Michał Piotrowicz jest wspaniałym lekarzem z profesjonalnym podejściem do pacjenta , ogromną wiedzą ,pomocą i życzliwością . Dziękuję
Mateusz Kaczor
Mateusz Kaczor
2023-07-26
REHA MEDICA to absolutnie wyjątkowa przychodnia rehabilitacyjna! Jestem pod ogromnym wrażeniem ich profesjonalizmu, troski i zaangażowania w zapewnienie najlepszej opieki. dr Grzegorz Sobański zadbał o mnie w trybie pilnym, szybko przystąpili do działania, jest bardzo pomocny w pokierowaniu do najlepszych specjalistów danej dziedziny, dzięki czemu moja rekonwalescencja przebiegała bardzo sprawnie i efektywnie. Personel REHA MEDICA jest nie tylko fachowy, ale także przyjazny i empatyczny. Zabiegi rehabilitacyjne, w tym masaże prowadzone przez mgr fizjoterapii Bartosza Sikore, były doskonale dostosowane do moich potrzeb, a zespół zawsze czuwał, aby wykonywać ćwiczenia poprawnie.